O firmie

Firma Zdrowe Koła została założona przez entuzjastów rowerów, aktywnego wypoczynku i okolicznej przyrody, z myślą o urozmaiceniu oferty rekreacyjnej  dla mieszkańców Gminy Smołdzino, a także turystów z całej Polski i zagranicy.  Gardna Wielka gdzie znajduje się nasza firma to idealne tereny do uprawiania turystyki rowerowej.

Gmina Smołdzino jako jedna z nielicznych posiada certyfikat BYPAD ''metodologia badania polityki rowerowej'', oraz kładzie duży nacisk na rozwój turystyki rowerowej jako wiodącego produktu turystycznego.

Słowiński Park Narodowy, bliska odległość do plaży, rozległe lasy czy przepiękny krajobraz to tylko niektóre czynniki przyciągające tutaj wielu turystów polskich jak i zagranicznych.

Od początku działalności przywiązujemy ogromną wagę do jakości świadczonych usług, dbając o doskonały stan techniczny sprzętu oraz najwyższy poziom obsługi klienta. Jednocześnie, aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających turystów, ciągle ewoluujemy poprzez stosowanie innowacyjnych rozwiązań oraz poszerzanie naszej oferty o dodatkowe usługi i sprzęt turystyczny.


Ze względu na wyjątkowy charakter obszaru Gminy Smołdzino, dążymy do popularyzacji turystyki rowerowej zarówno wśród mieszkańców Gminy Smołdzino, jak i naszych gości. W związku z tym gorąco zachęcamy Państwa do aktywnego i przyjemnego spędzania czasu z rodziną i znajomymi na łonie przyrody - podczas wycieczek rowerowych.